Nowości jakie znajdziesz w Injustice 2

Posted by Tusing on February 2nd, 2021

Jeżeli w 2013 roku NetherRealm Studios przedstawiło graczom Injustice: Gods Among Us, mało kto wierzył, że połączenie „Mortala z Supermanem” może odnieść sukces. Teraz, po paru latach, otrzymujemy kontynuację, a twórcy ponownie potwierdzają, że świat potrzebuje takich bohaterów.

Nieczęsto sięgając po drugą bijatykę mam rację wskoczyć do systemu fabularnego, który pobudzi mnie na niemało złotych godzin. A oczywiście tak rozpoczęła się moja przygoda z Injustice 2 i tylko taką praktykę na startu smakowania tej sztuk zalecam każdemu. NetherRealm Studios ponownie zaprasza graczy do około 4,5 godzinnej opowieści, jaka jest przeładowana walkami oraz akcją. Przygoda została umiejscowiona dokładnie 5 lat po walki z Injustice: Gods Among Us - scenarzyści zdecydowali się na kontynuowanie wątku Batmana z Supermanem. Jednak starcia Obrońcy Gotham z Pracownikiem ze Zostali nie są pierwszoplanowymi wydarzeniami, ponieważ Ziemia ma znacznie większy problem. Brainiac postanowił dodać do indywidualnej kolekcji naszą planetę, a wszyscy bohaterowie muszą stanąć ramię w ramię, by wspólnymi siłami pokonać „Mózgowca”. Pobierz Gre Juego

Historia nie jest rzeczywiście najlepszą opowieścią w uniwersum DC, ale na że najlepszą okazją stworzoną przez ekipę Eda Boona. Od chętnej do niedawnej minuty z radością poznawałem wydarzenia, w jakich schemat prezentacji się nie zmienił – oglądamy świetnie zrealizowane filmiki, które dynamicznie zachodzą w akcję. NetherRealm Studios już wcześniej zaprezentowało nam taką przyjemność również w sumie kolejny raz pokazują jedno – ta fabuła jest doskonałym przyrządem do bijatyki. Jest mocno, tematy są ciekawe, a gracze są okazję wypróbować wiele stronie. Powinien być przy tym wiedzę, że nie jest ostatnie najistotniejszy tryb, i wyłącznie wstęp do dobrej rozgrywki, dlatego zachęcam do nauczenia się spośród nim na jednym początku.

Scenarzyści wyraźnie odrobili zadanie domowe, wyciągnęli lekcje, i nawet wpadli na kompletnie nowy poziom, bo przygotowana sprawa nie jest jednowymiarowa. Świetnie zbiera się włożenie do walki niektórych osoby – zastanawiacie się „co tu robi Joker” lub „co jest nie właśnie ze Strachem na Wróble”? Spokojnie, twórcy wpadli na tak świetne programy, które zostały wykonane z osobą. Na samym wstępu pojawia się większe ryzyko, jednak chociażby w obliczu takiego momentu wojownicy nie zapominają o tym, że również mało lat temu obijali swoje mordy. Oraz spośród tego względu wciąż pojawiają się pomiędzy nimi tarcia, które ubarwiają główny wątek – sympatycznym sposobem jest i możliwość znajdowania w kilku scenach postaci, jaką pragniemy rozegrać pojedynek… Trudno tutaj wspominać o dużych kolejach w rozgrywce, ale autorom udało się nawet w taki postępowanie przygotować dodatkowe zakończenie.

W Injustice 2 wpadamy na plejadę różnorodnych charakterów, które udało się okiełznać. Pewne są ważniejsze, inni odgrywają epizodyczną rolę, jednak tryb realizuje swoją najważniejszą funkcję wzorowo – przestawia ciekawą opowieść, pozwala wcielić się także aktualnym jedynym wypróbować wiele ikon, a też rzuca odrobinę inne światło na wydarzenia z „jedynki”. Teraz lepiej znam zrozumieć motyw działania Supermana, który uzyskałem nową osoba. Tylko ze względu na ostatniego faceta łyknąłem tryb fabularnym za jakimś rozwiązaniem a zależał ale oraz tylko jednego… Więcej.

Czyli w owej sprawy fabuła potrafiła być znaczniejsza? Pewnie, jednak NetherRealm Studios udało się zachować optymalny balans pomiędzy długością a przyjemną rozgrywką. Scenariusz jest naładowany akcją, nie nudzi z startu do upadku również w wartości kończy się w prawdziwym momencie. Po ujrzeniu napisów końcowych postanowiłem z miejsca sprawdzić kolejne tryby.

Głównym daniem w sztuce dla dużo będzie Multiwersum. Jeśli prezentowali w Mortal Kombat X wtedy na pewno kojarzycie Żywe Wieże, jakie tym całkowicie przybrały postać planet. Batman ma swój wielki sprzęt, który pozwoli mu próbować nowe światy a tymże samym pomagać mieszkańcom. Też gdy w wypadku wież, miejsca podobnie są dostępne przez wyznaczony czas, więc niektórzy mogą nawet nie zauważyć dostępnych zadań. Starcia są interesujące, deweloperzy ponownie ubarwiają pojedynki wrzucając do nich specjalne zdolności dla osoby, zmniejszają siłę, zwiększają prędkość, usuwając specjalne moce, blokując skoki, czy pozwalając wypróbować nowe sytuacje. Może jeszcze przez wiele tygodni będziemy odkrywać najróżniejsze „smaczki” tutaj ukryte, bo już wcześniejsze produkcje studia pokazały, że ekipa lubi zaszaleć.

Nie udaję, że teraz dziś w ostatnim mieszkaniu spędziłem wiele czasu, ponieważ „multiuniwersum” pozwala najszybciej pozyskać… Nowe fatałaszki. Tak, największą nowością (oraz chyba dla wielu niewiadomą) prac jest Sposób Gear, który pozwala dosłownie ubierać bohaterów. Od czasu do porządku po ukończeniu starcia zgarniamy losowy przedmiot, który niekoniecznie przystosuje do bohatera aktualnie reprezentowanego. Twórcy stworzyli podobno tysiące poszczególnych butów, czapek, rękawic, czy same kilka schematów kolorów, więc fani zbieractwa znajdą tutaj zabawę na dziesiątki godzin. Ja zwykle nie chodzę do rodzajów kolekcjonujących najróżniejsze gadżety, natomiast w tymże przypadku… Wsiąknąłem. Dobrze jest zamknąć strój, który ubarwia wygląd bohatera, a w dodatku wpływa na jego statystyki. Z miejsca uspokajam maniaków sieciowych pojedynków – jednakże w trakcie rywalizacji rankingowej widzimy nowe ubrania, to niemniej nie działają one na grupę, czy te możliwości postaci. Oczywiście w różnych trybach stroje mają miejsce, ale po spędzeniu z grą kilkudziesięciu godzin odnoszę wrażenie, że zachowano tutaj zdrowy umiar w balansie, bo zawsze jesteśmy wybór. Rywalizacja została znacząco ubarwiona oraz jest dla mnie łatwiejsza… W trakcie rozgrywki zbieramy jedną spośród niewielu walut, za jaką możemy kupować macierze (typowe skrzynki), w jakich szukamy kolejny sprzęt. Ponadto w „multiwersum” pojawiają się wyzwania, za jakie zgarniamy kolejne przedmioty. To samonakręcająca się spirala, chociaż nie trzeba w niej uczestniczyć.

W Injustice 2 można się również świetnie być bez zbierania ubrań, zerkania na statystyki i odmawiania zdrowasiek za drugi schemat kolorystyczny dla osób. Gra ponownie oferuje wybornie efektowną dodatkowo dużo odpowiadającą walkę. Twórcy nie zrezygnowali z najistotniejszych aspektów starć i jeszcze runda nie regeneruje zdrowia zwycięzcy, a ładując specjalny pasek możemy za pomocą dwóch triggerow odpalić super atak, w jakim przykładowo Flash przerzuca przeciwnika przez chwila wymiarów, Strach na Wróble przenosi oponenta do najgorszego koszmaru, Aquaman zatapia arenę, Batman stosuje do ataku Batmobile, Supergirl pokazuje swoje „wielkie oczy”, zaś Captain Cold zamraża całą arenę. Wygląda więc po prostu FENOMENALNIE także stanowi równie efektowne.

Teraz „pasek” ma jeszcze większe dobrze oraz w całości jest najistotniejszym czynnikiem walk. Dobre jego zapełnienie pozwala kontrolować pozycję na ekranie, jednak tak trzeba go równie dobrze wykorzystywać – teraz zgromadzoną „moc” możemy bez problemu przeznaczyć na unik lub przełamanie combosa oponenta. Szczególnie zwiększa się ta kolejna opcja, która eliminuje z muzyki graczy męczących przez wszystek mecz wyłącznie jeden atak, żeby bez większego wpływu wygrać starcie. Gracze otrzymują od deweloperów furtkę, która znacznie podnosi poziom pojedynków, zaś w dodatku sprawia, że nie są one teraz naprawdę mocno przypadkowe. W Injustice 2 wiele większe znaczenie mają swoje zdolności.

Więcej w moc dużych elementach wykorzystamy atuty areny – wyrzucimy przeciwnika na następną miejscówkę lub zostawimy w niego jakimś z wyjątków miejscówki – a chociażby w aktualnym znaczeniu zachowano zdrowy rozsądek. Znacznie łatwiej teraz zablokować lub uciec przed tymi atakami. Do walki powrócił oraz system „konfliktów”, w którym rywale kojarzą się do siebie, i my decydujemy jaką grupę z paska przeznaczyć na wstępie – jeśli zdecydujemy się wydać więcej od oponenta, możemy zregenerować część zdrowia lub zaatakować rywala z ogromniejszą rolą. Już kilkukrotnie był rację przebywać w pojedynku, w jakim rywal przeprowadzał się w taki technologia również


Tusing

About the Author

Tusing
Joined: January 15th, 2021
Articles Posted: 1

Claim 1 FREE Stock! No Purchase Necessary!
You have a 100% chance of receiving one free stock! Click to claim and have a chance to get one share of Facebook, Visa, Microsoft and others for free!
FREE App - Earn up to 25/gal cash back on gas!
Download this FREE app and earn cash-back when you buy gas, groceries and food! 100% FREE to join and FREE to earn cash back on your everyday purchases!
Quality Office Furniture USA Shipped Direct - Madison Liquidators
Nationwide vendor of quality office furnishings including Desks, Office Chairs, Conference Tables, Cubicles and more!
Earn HNT Tokens with a Helium Hotspot!
Pre-Order a Helium hotspot and earn HNT tokens that are redeemable for USD. Set it and forget it!
Lolli: Earn Free Bitcoin When You Shop Online!
Lolli is a rewards application that gives you bitcoin for shopping at your favorite online stores.
Fold - Earn free bitcoin when you shop
Earn bitcoin cashback rewards when you shop at top retailers, including Amazon, Uber, Starbucks, Chipotle, and more. Download the app, sync your payment method and start earning bitcoin today!