Yüksek Hız Hesaplama

Posted by Lara Bolt on March 18th, 2021

Para Hız Hesaplama anlamak, herhangi bir girişimci veya iş insanı için çok faydalı olabilir. Girişimciyseniz veya sadece biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız - o zaman dinleyin çünkü bu size çok yardımcı olacaktır.

Peki Para Hız Hesaplama Nedir?

Paranın hızı, paranızı ne kadar Hız Hesaplama geri aldığınızı söyleyen bir ölçü veya denklemdir. Örneğin. Reklamcılığa 20 dolar koyarsanız, o 20 doları geri almanız ne kadar sürer?

Bu, onu geri aldığınızı varsaymaktır (elbette). Yani para hızı, paranın gerçekten ne kadar hızlı hareket ettiğidir. Bu fikir iş için olduğu kadar yatırımlar için de geçerlidir. Bir işletmeye veya yatırıma para yatırmak istiyorsanız, yatırımınızın geri dönüşünün Hız Hesaplama bilmek isteyeceksiniz.

Öyleyse önceki örneğimizi ele alalım ve reklamcılığa 20 dolar yatırım yapmak istediğinizi varsayalım.

Kendinize sormanız gereken büyük bir soru şudur:

"20 dolarımı ne kadar Hız Hesaplama geri alacağım?"

Otomatikleştirilmiş bir işiniz varsa, paranın Hız Hesaplama anlamak çok daha kolay olacaktır. Herhangi bir yatırıma bakacak olsaydınız, paranızın size ne kadar hızlı geri döneceğini sormak da alakalı bir soru olurdu.

Bu kavramı anlamak, çok hızlı bir şekilde para çekmenize ve parayı geri almanıza olanak tanır.

Yol boyunca bir varlık oluştururken para Hız Hesaplama daha da güçlü hale gelir. Bir varlık, inşa ettiğiniz veya yatırım yaptığınız ve gelecekte size ödeyecek bir şeydir.

Diyelim ki işinize harcayabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz 100 dolarınız var. Bu 100 $ 'ı gelecekte ödeyebilecek bir şeye yatırmak ve 100 $' ınızı mümkün olan en kısa sürede geri almak isteyebilirsiniz.

 

Like it? Share it!


Lara Bolt

About the Author

Lara Bolt
Joined: September 26th, 2018
Articles Posted: 69

More by this author