Przewodnik dla początkujących `` Brawl Stars '': najlepsze awantury i wskazówki

Posted by Thomas Shaw on March 25th, 2021

Zastanawiasz się, kim są najlepsi awanturnicy w trybie Brawl Stars Gem Grab? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dla początkujących i przewodnikiem po strategii, jak wybierać postacie i wykorzystywać je na swoją korzyść. brawlstarsgemshack.pl/  

W zeszłym tygodniu Supercell udostępnił użytkownikom iOS swoją długo oczekiwaną mobilną bijatykę dla wielu graczy, Brawl Stars. Gra oferuje kilka dynamicznych, ekscytujących trybów gry do wyboru, a także szeroką gamę awanturników do odblokowania, z których każdy ma własny zestaw unikalnych mocy i umiejętności. Jeśli jesteś nowy w Brawl Stars, opanowanie różnych map i trybów gry może być wystarczająco zniechęcające, nie mówiąc już o ustaleniu, który brawler jest najlepszy dla twojego stylu gry. W rezultacie przygotowujemy serię przewodników dla początkujących, aby pomóc nowym graczom.

W tym przewodniku omówimy strategie gry w Gem Grab, pierwszy tryb gry, który odblokujesz w Brawl Stars. Jest to tryb, w którym najprawdopodobniej spędzisz większość czasu ze znajomymi i członkami klubu. Podamy wskazówki, jak najlepiej manewrować trybem gry, a także sugestie dotyczące najlepszych postaci do wykorzystania i ich konkretnych ról.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej dogłębną wiedzę i strategię działania różnych postaci, możesz to sprawdzić tutaj.

Tryb Brawls Stars „Gem Grab” Przewodnik dla początkujących: strategia i wskazówki

Gem Grab to pierwszy tryb gry, który odblokujesz w Brawl Stars i jest to nasz ulubiony tryb. W tym trybie będziesz grał 3 na 3, próbując zdobyć losowo rozmieszczone klejnoty z centralnej lokalizacji na mapie. Drużyna, która jako pierwsza chwyci i przytrzyma 10 klejnotów przez 15 sekund, wygrywa rundę. Ten tryb gry jest szybki i wściekły i zapewnia mnóstwo zabawy podczas pracy z dobrym zespołem. To świetny tryb do gry z innymi członkami klubu, ponieważ każdy członek zespołu może odegrać istotną rolę. Oto kilka wskazówek, które zebraliśmy podczas gry w Gem Grab.

Porada 1: Wybierz rolę
Ta wskazówka jest szczególnie przydatna, jeśli grasz z zespołem przyjaciół lub kolegów z klubu. Jednym z najlepszych sposobów, aby być skutecznym jako zespół, jest przyjęcie przez każdego członka zespołu roli i nauczenie się, jak się jej trzymać. W Gem Grab główne role są poniżej. W dalszej części artykułu dodamy konkretne strategie dla każdej roli.

Gem Grabber / Carrier - jest to gracz, który będzie głównie chwytał i przenosił klejnoty. Podczas gdy wszyscy gracze mogą nosić klejnoty, najlepiej jest pozwolić Gem Carrierowi nosić masę, podczas gdy pozostali dwaj gracze pracują, aby odepchnąć przeciwną drużynę i obronić Gem Grabber. Najlepszymi nosicielami klejnotów są zazwyczaj postacie dystansowe, które nie rzucają się w sam środek akcji.

Best Gem Carrier Brawlers - Pam, Jessie, Poco, Penny, Piper lub Bo

Aggro-Brawler - jeśli chcesz znaleźć się w środku chaosu, wymierzając karę drużynie przeciwnej, Aggro-Brawler może być satysfakcjonujący. Postacie, które są idealne do agresywnej bijatyki, będą miały mniejszy zasięg do walki w zwarciu i walki osobistej. Ci awanturnicy są zwykle bardzo silni i mają wysoki poziom zdrowia, co pozwala im pojedynczo eliminować przeciwników. Aggro-Brawler powinien zazwyczaj odepchnąć się na linię frontu przed Gem Carrier, aby powstrzymać wrogich awanturników.
Najlepsze postacie Aggro-Brawler: Dla początkujących proponujemy: Nita, Shelly, Bull lub El Primo. Inne postacie, które mogą pełnić tę rolę, to Daryll, Frank, Mortis, Tara, Crow lub Leon.

Support Brawler - ci gracze są dobrzy we wzmacnianiu drużyny, zapewniając dodatkową obronę dla przewoźnika Gem i pomagając utrzymać Aggro-brawlera w zdrowiu. Skuteczni gracze wsparcia to zazwyczaj postacie dalekiego zasięgu o mniejszym zdrowiu. Ci awanturnicy mogą podnosić klejnoty w razie potrzeby, ale ich główną rolą powinna być pomoc i ochrona przewoźnika Aggro i klejnotów.

Najlepsze Brawlery wspierające - Colt, Barley, Brock, Dynamike, Ricochet i Spike

Porada 2: Zabezpiecz pierwsze zabójstwo
Kiedy twój zespół ma już swoje role, czas wejść do gry. Chociaż może być kuszące, aby spróbować złapać wszystkie te podwójne klejnoty tak szybko, jak to tylko możliwe, jednym z najważniejszych strategicznych ruchów, jakie może wykonać twoja drużyna, jest zabezpieczenie pierwszego zabójstwa. Podobnie jak w przypadku wielu strategicznych gier bitewnych, każda drużyna, która zdoła zabić pierwsze zabójstwo, zazwyczaj przejmuje kontrolę nad rundą, co daje jej znaczącą przewagę.

Porada 3: Unikaj grupowania się
Kiedy ty i twoi koledzy z drużyny zbieracie się w paczce, znacznie ułatwiacie sobie celowanie, a wróg może wyrządzić znaczne szkody całej drużynie. Podczas walki ważne jest, aby członkowie zespołu zajmowali lewą, prawą i środkową stronę. Utrudnia to wrogowi przejęcie kontroli nad twoją stroną i grą. Ogólnie rzecz biorąc, twój Gem Carrier zajmie środek ze wsparciem i agresją po przeciwnych stronach.

Porada 4: Skoncentruj się na pułapkach odradzania
Gdy zobaczysz, że twoja drużyna przejmuje kontrolę nad mapą, następnym celem jest przepchnięcie i utrzymanie drużyny przeciwnej w pułapce jak najbliżej miejsca odrodzenia. W ten sposób mają mniejszą szansę na zadanie obrażeń twojemu nosicielowi klejnotów i prawie żadnej szansy na przejęcie kontroli nad jakimkolwiek klejnotem.

Wskazówka 5: Dowiedz się, kiedy się wycofać
Chociaż agresja odgrywa dużą rolę w wygrywaniu Gem Grab, czasami drużyna powinna wycofać się i oprzeć się pogoni za zabójstwami. Jeden ze scenariuszy, w którym powinieneś sprawdzić swoją agresję, to śmierć członka drużyny. Jeśli członek drużyny zginie, skutecznie zmniejszyłeś siłę swojej drużyny o jedną trzecią lub więcej, w zależności od tego, która postać upadła. 3 na 2 nigdy nie są dobrymi szansami, a jeśli będziesz agresywnie walczył o zabójstwo, prawdopodobnie sam zginiesz, pozostawiając twojego ostatniego kolegę z drużyny w pewnym niebezpieczeństwie. Zbyt agresywne zachowanie po upadku członka drużyny to szybki sposób na utratę kontroli nad grą i klejnotami. Najlepiej się trochę cofnąć, pozwolić swoim kolegom z drużyny odrodzić się, a następnie wrócić do bitwy. Powrót do bitwy jest trochę jak resetowanie gry, więc ty i twoja drużyna powinniście raz jeszcze spróbować „pierwszego zabicia”, aby odzyskać kontrolę nad planszą.

Porada 6: Nie bądź chciwy
Gdy twoja drużyna zdobędzie 10 klejnotów, może być kuszące, aby spędzić czas w ogniu bitwy i spróbować złapać kilka więcej. Prawdę mówiąc, potrzeba tylko 10, aby wygrać, więc kiedy już je zdobędziesz, twój nosiciel klejnotów i cała drużyna powinni powoli wracać do twojej bazy odrodzenia, a za nią twoja drużyna. Nosiciel klejnotów powinien pozostać w pobliżu bazy odrodzenia, ponieważ w przypadku, gdy zostanie zabity przez drużynę przeciwną, odrodzisz się z kilkusekundową niewidzialnością i łatwiej będzie odzyskać kontrolę nad tymi klejnotami. Jeśli nosiciel klejnotów trzyma wszystkie klejnoty, pozostali dwaj gracze powinni dołożyć wszelkich starań, aby powstrzymać wroga i zabić jak najwięcej, aż odliczanie dobiegnie końca.

Dodatkowe wskazówki dla każdego typu postaci

Jak wspomniano, runda bitwy często przebiega płynniej, jeśli nauczysz się wykorzystywać swoją konkretną postać na swoją korzyść. Podczas gdy dokładniej przyjrzymy się konkretnym postaciom w innych postach w Brawl Stars, oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać swoją postać w Gem Grab.

Aggro-Brawlery

Naucz się używać ścian i trawy - ze względu na krótki zasięg agresywni brawlery muszą trzymać się bardzo blisko swoich celów. Z tego powodu agresywni brawlerzy powinni ćwiczyć wykorzystywanie ścian i krzaków na swoją korzyść. Krzaki to świetne miejsce do ukrycia się, gdy musisz uleczyć lub zaskoczyć przeciwnika. Większość Aggro-Brawlerów zadaje większe obrażenia, im bliżej celu są, więc nauka chowania się w pobliżu jest kluczowa. Z drugiej strony ściany świetnie nadają się do zaskakiwania wrogów specjalną umiejętnością. Na przykład Shelly może użyć swojej specjalności, aby przebić się przez ścianę i zniszczyć wroga po drugiej stronie, podczas gdy umiejętność El Primo pozwala mu przeskakiwać bariery i odległość, aby zadać miażdżący cios. Ściany nie mogą się równać z dobrymi agresywnymi brawlerami, więc naucz się ich dobrze używać!

Przepchnij się w kierunku bazy odrodzenia wroga - Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że chwytacz klejnotów jest skuteczny, jest ciągłe odpychanie wroga z powrotem w kierunku jego bazy. Kiedy już poczujesz się komfortowo podczas korzystania z trawy, nauka chowania się w trzcinach w pobliżu bazy odrodzenia wroga to świetny sposób na zaskoczenie ich i wyjęcie ich wkrótce po odrodzeniu, nigdy nie pozwalając im zbliżyć się do generatora klejnotów.

Support Brawler

Trzymaj się boku - Jako wsparcie, główną rolą powinna być obrona nosiciela klejnotów, a zaraz po niej przyjście z pomocą potrzebującemu Aggro. Aby zabezpieczyć swój nosiciel klejnotów, miej oko na to, gdzie toczy się bitwa. Nie pozwól, aby wróg stanął za tobą lub twoim nosicielem klejnotów, bo oboje możecie znaleźć się w poważnym niebezpieczeństwie. Nazywa się to trzymaniem się po swojej stronie.

Przejmij rolę nosiciela upadłych klejnotów - w przypadku smutnego przypadku, gdy nosiciel klejnotów spadnie pod ogień wroga, następnym zadaniem jest wskoczyć i zabezpieczyć upuszczone klejnoty tak szybko, jak to możliwe. Twój Nosiciel Klejnotów wkrótce się pojawi i miejmy nadzieję, że będzie w stanie szybko cię wesprzeć, a nawet złapać klejnoty, jeśli zdarzy ci się zginąć.

Gem Carrier

Don't Die - jak wspomniano, Twoim głównym zadaniem jako Nosiciela Klejnotów jest noszenie klejnotów, więc musisz traktować siebie jak nosiciela cennego ładunku, którym jesteś. Aby to zrobić, musisz nauczyć się samokontroli i panowania nad wszelkimi agresywnymi tendencjami.

Nie pozwól, aby podwójne klejnoty Cię oślepiły - jako przewoźnik klejnotów Twoim celem jest zebranie wszystkich klejnotów, które możesz, a kuszące może być po prostu wskoczenie na środek na początku, aby złapać pierwsze dwa klejnoty, które się pojawią. Naucz się powstrzymywać. Postaraj się oddać kilka trafień z dużej odległości i wesprzyj wysiłki swojej drużyny, aby zabić to pierwsze zabójstwo. Gdy będzie już na uboczu, udaj się po te wczesne klejnoty.


Thomas Shaw

About the Author

Thomas Shaw
Joined: March 17th, 2018
Articles Posted: 9,043

Claim 1 FREE Stock! No Purchase Necessary!
You have a 100% chance of receiving one free stock! Click to claim and have a chance to get one share of Facebook, Visa, Microsoft and others for free!
FREE App - Earn up to 25˘/gal cash back on gas!
Download this FREE app and earn cash-back when you buy gas, groceries and food! 100% FREE to join and FREE to earn cash back on your everyday purchases!
Quality Office Furniture USA Shipped Direct - Madison Liquidators
Nationwide vendor of quality office furnishings including Desks, Office Chairs, Conference Tables, Cubicles and more!
Earn HNT Tokens with a Helium Hotspot!
Pre-Order a Helium hotspot and earn HNT tokens that are redeemable for USD. Set it and forget it!
Lolli: Earn Free Bitcoin When You Shop Online!
Lolli is a rewards application that gives you bitcoin for shopping at your favorite online stores.
Fold - Earn free bitcoin when you shop
Earn bitcoin cashback rewards when you shop at top retailers, including Amazon, Uber, Starbucks, Chipotle, and more. Download the app, sync your payment method and start earning bitcoin today!