Asmens bankrotas: padavimas be advokato

Posted by Vanness on March 26th, 2021

Asmens bankrotas: padavimas be advokato

Ar man reikia advokato pateikti bankroto? Trumpas atsakymas yra " ne."Tačiau jūsų bankrotas gali būti labai brangus. Baudos už slydimą gali būti rimtos.

Pagrindinis veiksnys, kurį žmonės pasirenka nedirbti su advokatu dėl nemokumo, yra taupyti pinigus. Tai labai patinka taupyti žemėlapio kainą, kai esate kažkur, kur niekada anksčiau nebuvote. Jums būtų tikrai pasisekė ne gauti mesti į procesą! Šiame trumpame straipsnyje aš greičiausiai paaiškinsiu jums, kodėl turėtumėte turėti pakankamai teisinio vaizdavimo nemokumo atveju.

Jei svarstote pateikti bankroto jūs greičiausiai galvojate, tik kaip aš mosting greičiausiai mokėti savo advokato mokesčius, kai aš šiuo metu sunku mokėti savo išlaidas? Mes tikrai dirbti su jumis, taip pat padaryti mūsų geriausių padėti jums rasti būdą, kaip surinkti pinigus kartu paskelbti asmens bankroto. Kai asmuo atstovauja save ar save teisėtu klausimu, jis vadinamas " tęstiniu pro se."Dažnai matau skolininkus, kurie mano, kad jie tiksliai žino, kaip atstovauti save bankroto teisme, tačiau tai paprastai nėra puikus sprendimas Fizinio Asmens Bankrotas.

Kas atsitinka, jei aš slydimo ant mano asmens bankroto prašymą?

Akivaizdu, kad klaidos tikrai bus padarytos. Atgarsiai už ne tinkamai teikti savo turtą arba bando nuslėpti juos gali būti daug blogiau nei savo savybių praradimas. Neteisėti ar neteisingi pareiškimai yra kalti pagal įstatymą. Federalinė vyriausybė tiria bankroto sukčiavimą, o baudžiamasis persekiojimas gali sukelti 250 000 JAV dolerių baudą ir (arba) 5 metus už grotų. Nors tiesiog padaryti klaidą tikrai ne paprastai sukelti į kalėjimą ar baudas, įtampa, susijusius su klaidų ir taip pat vyksta per procesą, kad Jungtinių Amerikos Valstijų patikėtinis traukti jus prieš teisėjas tikrai gali jaustis blogiau.

Be įmanomų baudų ar kalėjimo laiko, messing Jūsų asmens bankroto peticija greičiausiai lems, kad jūsų biudžeto įvykdymo patvirtinimas būtų paneigtas arba pašalintas, jei šiuo metu buvo įvykdyta. Visas nemokumo padavimo tikslas yra biudžeto įvykdymo patvirtinimas. Bet kokios rūšies pinigų jums peržiūrėti esate taupymo bus tikrai išnyks priešingai nei kainos jums bus patirti, o susijusius su bando pateikti savo. Advokatas gali padėti išvengti klaidų arba susidoroti su klaidomis, jei jos yra padarytos.

Tiksliai, Kaip Aš Žinosiu, Ar Nemokumas Yra Vienintelis Pasirinkimas Man?

Vis dar kyla klausimas, ar tinkamai pranešti apie savo nemokumo paraišką, ar vis dar yra pasirinkimo klausimas, ar paskelbti bankrotą yra jūsų naudai. Kartais asmenys, kurie mano, kad nemokumas yra jų vienintelis pasirinkimas, mano, kad jie turi daug kitų pasirinkimų, kai jie konsultuojasi su bankroto advokatu. Gerai žinomo bankroto advokato patirtis gali būti neįkainojama. Leiskite advokatui greitai ir efektyviai pasiūlyti jums visas savo galimybes Fizinio Asmens Bankrotas.

Kiek Laiko Užtrunka Parengti Bankroto Peticiją?

Jūs taip pat turite atsižvelgti į tai, kiek nusipelno jūsų paties laiko. Siekiant būti visiškai išsilavinę jūs ketinate turi ištirti asmens bankroto procedūrą, reglamentus, taip pat politiką prieš pradedant savo peticiją. Pro se ieškovai turėtų žinoti su Jungtinių Valstijų bankroto kodeksu ir federalinėmis bankroto procedūros Taisyklėmis. Advokatai praleisti metus sužinoti bankroto procesą. Tai nėra kažkas, ko galima išmokti vakare.

Labai svarbu, kad jūs turite tinkamas žinias, kai artėja prie bankroto situacijos. Žinoma, yra daugybė publikacijų, kuriose tiksliai paaiškinama, kaip veikia procesas ir tiksliai, kaip parengti asmeninę bankroto peticiją. Bet koks geras leidinys bus tūkstančiai puslapių ilgio, bet nė viena knyga nebus visiškai įtraukianti. Taip, bet kokio tipo Amerikos klientas gali pateikti savo pačių asmeninę bankroto peticiją. Tačiau, yra daug laimikio neapgalvotas, kad taip pat advokatai, kurie sportiškai vykdyti asmens bankroto paprastai gauti savo klientams į šilto vandens Fizinio Asmens Bankrotas.

Kada Man Tinka Pateikti Bankrotą?

Pagrindinis žingsnis deklaruojant asmens bankrotą yra suprasti, kada peticija turi būti pateikta. Skolininkas nusipelno nustatyti, kada tinkamas laikas yra geriausias failas. Mokesčių prievolės grąžinimas, turto išsaugojimas, taip pat daugybė įvairių kitų jūsų nemokumo sėkmės aspektų yra visi paveikti, kai pateikiama nemokumo paraiška. Kai kurie klientai nori pateikti 13 etapo bankroto išsaugoti gyvenamąją vietą. Uždarymo laikas ir taip pat bankroto laikas gali tiesiogiai paveikti vienas kitą. Tai užtrunka kvalifikacijos advokatas kiekvienoje srityje išspręsti ginčus, kuriuos kiekvienas.

Laikas taip pat gali turėti įtakos tai, ar skolininkas praeina metodų testą, taip pat gauna 7 etapo nemokumą. Skolininkams leidžiama maksimaliai padidinti savo teises pagal įstatymų leidžiamą laipsnį, taip pat pateikti bylą tinkamu laiku nėra blogo pasitikėjimo rodiklis, bet priimtinas kodekso numatytas teises.

Daug skolininkų nepripažįsta, kad konkretus elgesys, kuris galėjo įvykti prieš metus iki deklaravimo, gali turėti didelį poveikį asmens bankroto sėkmei ar nesėkmei. Pavyzdžiui, turto paskirstymas arba turto palūkanų perkėlimas gali sukelti didelį bylinėjimąsi nemokumo situacijoje. Tokie klausimai yra nuosekliai vertinami pagal bankroto patarimus prieš pateikiant bankroto paraišką. Yra daug priežasčių, kad turtas, pvz., automobiliai, reikmenys ir namai negali būti perduodami iki nemokumo Fizinio Asmens Bankrotas.

Tai greičiausiai apsvarstys tai, ką rengiu?

2005 m. pertvarkant bankroto kodeksą buvo sukurtas naujas, daug sudėtingesnis būdas išbandyti. Priemonė buvo sukurta kaip nuoseklios bankroto skolininkų sertifikavimo sistemos kūrimo metodas. Kai jūsų paraiška yra iš viso ji bus tikrinama tiek patikėtinis ir taip pat JAV patikėtinio biuras įsitikinkite, kad kiekvienas mažas dalykas yra tiksli, visi pagal reglamentą poreikiai yra patenkinti, ir kad jūs gaunate nemokumo. Iš visų asmenų, kuriuos mačiau "declare insolvency pro se", tik trys iš tikrųjų baigė tinkamai išnagrinėti būdus. Tiesą sakant, jie vis dar sugriovė savo paraišką ir turėjo sumokėti advokatą, kad ištaisytų klaidas.

Kiekvienoje bankroto instancijoje skolininkas turi pasirodyti prieš asmens bankroto patikėtinį 341 susitikime. Svarbiausias patikėtinio tikslas yra ištirti skolininką ir taip pat nustatyti, ar yra kokių nors savybių, kurios gali būti panaudotos kreditorių naudai. Išimčių, kurias galite naudoti, rūšis, taip pat kiekvienos išimties kiekis gali būti Fizinio Asmens Bankrotas sudėtingas, taip pat skiriasi nuo vienos valstybės į kitą. Jei jis yra susilaikė nuo daryti teisingai, skolininkas susijęs su barstančių gyvenamųjų ar komercinių nuosavybės, kad kitaip gali būti iš tikrųjų buvo prarasta. Gerai patyręs bankroto advokatas tikrai pripažins, kaip imtis veiksmų, kad liktumėte aiškūs apie bet kokius sunkumus ar nepatogius scenarijus savo 341 susitikime su patikėtiniu.

Galiausiai, jūs galite padaryti pasirinkimą kreiptis dėl bankroto sau sutaupyti advokato mokesčius tik atrasti, kad jūs iš tikrųjų padarė klaidą, kad tikrai kainuos daugybę dolerių daugiau nei advokatas būtų. Pennywise, paprasčiau tariant, gali baigtis yra papildomas svaras kvailas. Baigta bankroto peticija yra bet kur nuo 30-50 tinklalapių ilgio ar daug ilgiau. Nors tai parašyta paprastu anglų kalba, tai gali būti labai didžiulė, ypač tiems, kurie iš tikrųjų niekada niekada nematė. Prašymas reikalauja daug kasdienybe, biudžeto planus, ir atitinkamos finansinės skolos ir turto informacija būti išvardyti.

Pagalvokite apie savo bankroto advokatą kaip bendrosios praktikos gydytojo sistemą, kuri tikrai padės jums išsamiai. Susisiekite su bankroto advokatu savo vietoje, kad galėtumėte įvertinti, ar jis ar ji gali tiksliai parodyti, kaip bankroto procedūra gali padėti jums gauti švarų šiferio Fizinio Asmens Bankrotas.

Nemokamas asmeninis bankrotas? Arba, mažiausiai, prieinamą ir mažą kainą!

Tiesiog paprasta prasme vien, skolos našta vartotojui, kuris deklaruoja asmens bankroto daroma tik dėl tiesos, kad ji arba jis neturi pinigų. Taigi, kas kur kas geresnis pasiūlymas asmeniui, kuris siekia tai nei jam ar jai, kad būtų galima pateikti nemokamą bankroto! Ar tai bet koks stebuklas, tada, kad bendras tyrimas, kurį klausia keli klientai, kurie jį laiko, paprastai yra kažkas, kas susiję su nemokamo pateikimu?

Šiuo autoriaus individualiu požiūriu visiškai be išlaidų nemokumas arba bent jau ekonomiškas bankrotas turi būti žaidimo taisyklė. Būdama standartinė konstitucinė Amerikos pilietybės teisė, ji neturi būti brangi. Atvirkščiai, sąžiningas ir taip pat Kompetentingas skolininkas turi turėti galimybę pateikti bankroto bylą be išlaidų arba minimalią kainą, ekonomišką normą, kurią skolininkas turi sumokėti.

Dėl šios priežasties mūsų pagrindinis rūpestis yra toks: kaip realus ar pasiekiamas šiandienos teisinėje sistemoje, ar skolininkų įprastas rūpestis, Ar galiu pateikti nemokumą visiškai nemokamai?

POTENCIALŪS KLIENTAI PAGAL NAUJĄJĮ ĮSTATYMĄ NEMOKA BANKROTO

Like it? Share it!


Vanness

About the Author

Vanness
Joined: March 11th, 2021
Articles Posted: 125

More by this author