Bankrotas: Deklaravimas Be Advokato

Posted by Vanness on March 27th, 2021

Bankrotas: Deklaravimas Be Advokato

Ar man reikia advokato pateikti bankroto? Trumpas sprendimas yra " ne."Tačiau pateikti savo pačių asmens bankroto gali būti tikrai brangu. Mokesčiai už slydimą gali būti rimti.

Pagrindinis veiksnys asmenų pasirinkti ne įdarbinti advokatą asmens bankroto yra taupyti pinigus. Tai daug, kaip išsaugoti žemėlapio išlaidas, kai esate kažkur, kur jūs iš tikrųjų niekada nebuvo anksčiau. Jums būtų labai pasisekė ne gauti prarastas kelyje! Šiame trumpame straipsnyje aš labiausiai tikėtina, kad paaiškinti jums, kodėl jūs turite turėti pakankamai teisėtą atstovavimą bankroto.

Jei galvojate apie bankroto pateikimą, jūs tikriausiai galvojate, Kaip aš greičiausiai mokėsiu savo advokato mokesčius, kai jau turiu problemų mokėdamas savo išlaidas? Mes dirbame su jumis ir taip pat padaryti mūsų idealus padėti jums atrasti priemones surinkti pinigus kartu pateikti bankroto. Kai asmuo atstovauja save ar save teisėtą klausimą jis vadinamas " proceeding pro se."Dažnai matau skolininkus, kurie mano, kad jie tiksliai pripažįsta, kaip atstovauti save asmeniniame bankroto teisme, tačiau tai paprastai nėra puikus pasirinkimas Fizinio Asmens Bankrotas.

Kas vyksta, Jei aš slydimo iki mano asmens bankroto prašymą?

Neišvengiama, kad klaidos tikrai bus padarytos. Poveikis ne tinkamai išsamiai savo turtą arba bando nuslėpti juos gali būti daug dar blogiau nei jūsų savybių praradimas. Už neteisėtus ar neteisingus pareiškimus baudžiama pagal reglamentą. Federalinė vyriausybė nagrinėja bankroto sukčiavimą ir baudžiamasis persekiojimas gali sukelti 250 000 JAV dolerių baudą ir (arba) 5 metus už grotų. Nors tik slydimo iki tikrai paprastai nesukels kalėjimo ar baudų, nerimas taisant klaidas ir patiria procesą, turintys Jungtinių Amerikos Valstijų patikėtinis traukti jus prieš teisėjas gali jaustis dar blogiau.

Kartu su įmanomomis baudomis ar kalėjimo laiku, jūsų asmens bankroto paraiška greičiausiai sukels jūsų biudžeto įvykdymą atmestą arba atšauktą, jei iš tikrųjų šiuo metu įvykdyta biudžeto įvykdymo patvirtinimas. Visas asmens bankroto padavimo tikslas yra biudžeto įvykdymo patvirtinimas. Bet kokios rūšies pinigų jūs manote, kad esate Išsaugoti bus tikrai išnyks priešingai nei išlaidas, jums bus patirti, o susijusius su bando pateikti save. Advokatas gali padėti išvengti klaidų ar remonto klaidų, jei jie yra pagaminti.

Kaip sužinoti, ar asmeninis bankrotas man yra vienintelis pasirinkimas?

Pasiliekant susirūpinimą dėl to, kad teisingai pateikiate informaciją apie savo bankroto peticiją, vis dar yra problema nustatyti, ar padavimas nemokumui yra jūsų naudai. Daug kartų žmonės, kurie mano, kad nemokumas yra jų vienintelė alternatyva, mano, kad jie turi daugybę įvairių kitų galimybių, kai jie susisiekia su asmeniniu bankroto advokatu. Gerai informuoto bankroto advokato patirtis gali būti neįkainojama. Leiskite advokatui greitai, taip pat sėkmingai pasiūlyti jums kiekvieną iš jūsų alternatyvų Fizinio Asmens Bankrotas.

Kiek Laiko Užtrunka Parengti Bankroto Prašymą?

Jūs taip pat turite apsvarstyti, kiek jūsų pačių laikas nusipelno. Siekiant būti visiškai informuotas jums labiausiai tikėtina, kad turite mokslinių tyrimų bankroto procesą, gaires ir reglamentus prieš pradedant savo peticiją. Pro se bylinėjimosi dalyviai turi būti susipažinę su Jungtinių Valstijų bankroto kodeksu ir federalinėmis bankroto procedūros Taisyklėmis. Advokatai praleisti metus atrasti bankroto procesą. Tai nėra kažkas, ką galima sužinoti vakare.

Labai svarbu, kad jūs turite tinkamą patirtį, kai artėja asmens bankroto situacija. Akivaizdu, kad yra daugybė publikacijų, kuriose tiksliai paaiškinama, kaip veikia procedūra ir kaip parengti asmeninę bankroto peticiją. Bet kokio tipo puikus leidinys bus šimtai puslapių ilgio, tačiau nė vienas leidinys tikrai nebus visiškai išsamus. Taip, bet kokio tipo Amerikos klientas gali pateikti savo pačių bankroto peticiją. Nepaisant to, yra tiek daug laimikio neapgalvotas, kad net advokatai, kurie atsitiktinai praktika asmens bankroto dažnai gauti savo klientams į karšto vandens Fizinio Asmens Bankrotas.

Kada Man Tinkamas Laikas Pateikti Bankroto Bylą?

Pagrindinis žingsnis paskelbiant bankrotą yra nustatyti, kada paraiška turi būti pateikta. Skolininkas turi teisę nustatyti, kada tinkamas laikas yra geriausias. Mokesčių grąžinimas, turto išsaugojimas, taip pat keletas įvairių kitų jūsų nemokumo sėkmės aspektų turi įtakos, kai pateikiama bankroto paraiška. Kai kurie klientai ketina paskelbti 13 etapo asmeninį bankrotą, kad išsaugotų gyvenamąją vietą. Grąžinimo laikas ir taip pat asmeninio bankroto laikas gali tiesiogiai paveikti vienas kitą. Kiekvienoje vietoje užtrunka patyręs advokatas, kad išspręstų kiekvieno pateiktus ginčus.

Laikas gali papildomai paveikti, ar skolininkas praeina būdų testą ir taip pat gauna 7 skyrių bankrotą. Skolininkams suteikiama galimybė maksimaliai padidinti savo pilietines laisves tiek, kiek tai leidžia įstatymai, o bylos pateikimas palankiu laiku nėra blogo tikėjimo požymis, tačiau priimtinas Civilinių laisvių, patvirtintų kodekse, treniruotės.

Daugelis skolininkų nesupranta, kad konkretus elgesys, kuris galėjo įvykti prieš metus iki paskelbimo, gali turėti didelės įtakos bankroto sėkmei ar nesėkmei. Pavyzdžiui, dalijant turtą arba perleidžiant palūkanų norma nekilnojamo turto gali sukelti didelių ieškinių asmens bankroto situaciją. Tokie klausimai yra reguliariai vertinami bankroto konsultacijomis prieš pateikiant asmens bankroto prašymą. Yra keletas priežasčių, dėl kurių turtas, pvz., transporto priemonės, atsargos, taip pat gyvenamosios vietos, negali būti perduotas prieš bankrotą Fizinio Asmens Bankrotas.

Tai greičiausiai patikrins, ką aš ruošiuosi?

2005 m. pertvarkant asmens bankroto kodeksą buvo sukurtas naujas, ypač sudėtingas būdas. Metodų testas buvo sukurtas kaip būdas sukurti nuoseklią skolininkų nemokumo sertifikavimo sistemą. Kai tik jūsų prašymas yra iš viso, jį tikrins ir patikėtinis, ir Jungtinių Valstijų patikėtinio darbo vieta, kad įsitikintumėte, jog viskas yra tiksli, visi pagal įstatymą keliami reikalavimai yra patenkinti,kuriuos gaunate. Iš visų asmenų, aš mačiau failą asmens bankroto pro se, tik trys baigė priemones egzaminą tinkamai. Ironiška, jie vis dar messed up jų prašymą, taip pat reikia mokėti advokatas rūpintis klaidų.

Kiekvienoje bankroto byloje skolininkas turi pasirodyti prieš bankroto patikėtinį 341 konferencijoje. Būtinas patikėtinio tikslas yra išnagrinėti skolininką, taip pat nustatyti, ar yra kokių nors savybių, kurios gali būti laikomos finansų įstaigų pranašumu. Išimčių rūšis, kurią galite naudoti, ir kiekvienos išimties suma gali būti sudėtinga ir taip pat skiriasi nuo valstybės. Jei jis yra susilaikė nuo daro tinkamai, skolininkas susijęs su barsto turto, kad kitaip gali būti iš tikrųjų buvo mesti. Gerai kvalifikuotas bankroto advokatas tikrai žino, kaip imtis veiksmų, kad jums likti aišku, bet kokios rūšies komplikacijų ar žeminančių situacijų jūsų 341 konferencijoje su patikėtiniu.

Apibendrinant, jums gali padaryti pasirinkimą paskelbti nemokumo sau sutaupyti advokato mokesčius tik atrasti, kad jūs iš tikrųjų paslydo, kad bus tikrai nustatyti jums atgal šimtus dolerių daugiau nei advokatas būtų tikrai. Pennywise, paprasčiau tariant, gali baigti yra svaras kvailas. Baigta bankroto peticija yra bet kur nuo Fizinio Asmens Bankrotas 30-50 tinklalapių ilgai ar ilgiau. Nors jis yra sudarytas įprasta anglų kalba, jis gali būti tikrai didžiulis, ypač tiems, kurie niekada niekada nematė vieno praeityje. Peticijai reikalingi įvairūs tvarkaraščiai, biudžetai, taip pat atitinkamos finansinės skolos ir taip pat turimi duomenys.

Pagalvokite apie savo nemokumo advokatą kaip bendrosios praktikos gydytojo sistemą, kuri tikrai paskatins jus žingsnis po žingsnio. Susisiekite su bankroto advokatu savo srityje, kad patikrintumėte, ar ji ar jis gali tiksliai parodyti, kaip bankroto procedūra gali padėti jums gauti švarų šiferio Fizinio Asmens Bankrotas.

Nemokamas Bankrotas? Arba, bent jau, pigus ir prieinamas!

Tiesiog paprasta apibrėžimas vien, skolos našta klientas, kuris kreipiasi dėl asmens bankroto yra manoma, kad tai daro tik dėl to, kad jis ar ji neturi pinigų. Todėl, kas daug geriau rekomendacija asmeniui, kuris siekia tai nei jam ar jai, kad būtų galima pateikti nemokamą bankroto! Ar tai bet kokios rūšies marvel, po to, kad tipiškas klausimas, kurį užduoda daug klientų, kad kontempliuoti, paprastai yra kažkas, susijęs su padavimo visiškai nemokamai?

Veiksmų, iš šio autoriaus asmens požiūriu, visiškai nemokama bankroto, arba bent jau ekonomiškas asmens bankroto, turi būti vaizdo žaidimo politika. Būdama standartinė konstitucinė Amerikos pilietybės teisė, ji neturi būti brangi. Vietoj to, teisingas ir kvalifikuotas skolininkas turi turėti galimybę pateikti nemokumo nemokamai, arba ne mažiau kaip už mažą kainą, pigūs norma, kad skolininkas turėtų sau leisti.

Todėl svarbiausias mūsų rūpestis yra toks: kaip šiandieninėje teisinėje įstaigoje yra protinga ar praktiška, ar skolininkų bendras tyrimas, Ar galiu nemokamai pateikti asmens bankrotą?

VEDA PAGAL VISIŠKAI NAUJĄ ĮSTATYMĄ BE MOKESČIO ASMENS BANKROTO

Like it? Share it!


Vanness

About the Author

Vanness
Joined: March 11th, 2021
Articles Posted: 125

More by this author