Andhra Pradesh Eyalet Karayolu Taşımacılığı Şirketi

Posted by seoexpert on April 14th, 2021

Andhra Pradesh State Road Transport Corporation yani APSRTC, iyi tanımlanmış bir hedefle çalışır. APSRTC, müşteriye işlerinin en önemli önceliği olarak davranmaya odaklanır ve bu nedenle onlara mümkün olan en iyi hizmetleri sunar. APSRTC, son derece kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt eder. Sürekli iyileştirmeye inanır. Yolcuların geri bildirimlerini ve tepkilerini çok dikkatli bir şekilde incelemek ve hizmeti iyileştirmek için ellerinden geleni yapmak üzere profesyonel bir ekip görevlendirilir.

APSRTC 1932 yılında başlamıştır. Başlangıçta Nizam Devlet Demiryolunun Haydarabad'daki şubelerinden biri olarak kurulmuştur. Başlangıçta Nizam Devlet Demiryolu ve Karayolu Taşıma Dairesi olarak adlandırıldı. APSRTC, son yetmiş yılda çok gelişti. Karayolu Taşımacılığı Şirketleri Yasası, 1950'ye uygun olarak 11 Ocak 1958'de ayrı bir Şirket olarak kurulmuştur k1 belgesi.

APSRTC otobüsleri yaklaşık 6,63 milyon kilometrelik bir mesafe kat ediyor. Bu otobüsler, her gün yaklaşık 120 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahip. Bu otobüsler yerel toplu taşıma sağlar, böylece Andhra Pradesh sakinleri kolayca bağlantıda kalabilir. APSRTC otobüsleri, Andhra Pradesh'i Tamilnadu, Karnataka, Maharashtra ve Orrisa gibi çeşitli diğer şehirlere de bağlamaktadır.

Uzun mesafe, gece otobüsü hizmetini ilk kez APSRTC'nin başlattığını belirtmekte fayda var. Ayrıca AC uyuyan koçu da tanıttılar. Yolculuk sırasında yolcuların güvenliğini artırmak için bir güvenlik komiseri atanır.

Yolcular, APSRTC rezervasyon merkezini veya herhangi bir yetkili Bilet Rezervasyon Acentesini ziyaret ederek bilet rezervasyonu yapabilirler. Biletlerin telefonla rezervasyonu da yapılabilmektedir. Günümüzde bilgisayarlı rezervasyon sistemi mevcuttur. Eyaletin her yerinde yaklaşık 400 bilgisayarlı bilet rezervasyon merkezi mevcuttur. Yolculara ayrıca yol haritaları ve yol tarifleri verilir. Yolcular, APSRTC için en önceliklidir.

Like it? Share it!


seoexpert

About the Author

seoexpert
Joined: February 17th, 2021
Articles Posted: 81

More by this author