Kalıcı Sırt TŁy Alma Bilgi Formu

Posted by seoexpert on April 14th, 2021

Kalıcı bir sırt tüy alma yöntemi arayan erkeklerin iki seçeneği vardır: 1. elektroliz ve 2. lazer epilasyon.

Lazer epilasyon durumunda, uygulayıcıyla aradığınız şeyin kalıcı sırt tüyü azaltma değil kalıcı sırt epilasyon olduğunu tespit etmek önemlidir.

Kalıcı sırt epilasyonunu sağlamak için elektroliz ve lazer epilasyon yöntemlerine kısa bir bakış, ilgili maliyetlerin bir karşılaştırmasını anlamaya yardımcı olacaktır.

Elektroliz

Elektroliz, her bir saç folikülüne tek tek steril bir iğnenin yerleştirilmesini içerir ve bu, kıl büyüme mekanizmasını yok etmek için küçük bir elektrik akımı boşaltır. Yüksek frekanslı radyo dalgaları kullanan Kısa Dalga yönteminin yönlerini, sodyum hidroksit kullanan bir kimyasal reaksiyon içeren Galvanik yöntemin yönleriyle birleştiren Blend yöntemi genellikle kullanılır kutu profil.

Prosedür, lisanslı ve kalifiye profesyonel bir pratisyen tarafından yapıldığında, istenmeyen vücut tüylerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasıyla sonuçlanır.

Lazer Epilasyon

Lazer yöntemi ile kalıcı sırt epilasyon ise saç köklerine nüfuz eden ve saçı yok eden yüksek yoğunluklu ışık demetleri kullanır. Bir seferde yüzlerce saç kökü tedavi edilebilir. Bununla birlikte, her seansta yalnızca büyüme aşamasındaki saçlar nötralize edilir ve bu da saçların çoğu yakalanana kadar tekrarlanan ziyaretleri gerekli kılar.

Lazer epilasyon cihazlarında daha sonra yaşanan gelişmeler, bu yöntemin daha önce olduğu gibi sadece açık ten üzerindeki koyu renkli kıllarda değil, çeşitli cilt ve tüy tiplerinde kullanılabileceği anlamına geliyor.

Karşılaştırmalar

Kalıcı sırt epilasyonuna yönelik bu çok farklı iki yaklaşım göz önüne alındığında, maliyetin büyük ölçüde değişeceği takdir edilebilir.

Bir seferde bir kıl folikülünü tedavi eden elektroliz, bir seferde yüzlerce kıl kökünü tedavi edebilen lazer epilasyondan çok daha pahalı olabilir.

Tahminler, kliniğin uzmanlık düzeyine ve bulunduğu alana bağlı olarak büyük ölçüde değişiklik gösterse de, aşağıdaki rakamlar, genellikle dahil olan geniş alanlar göz önüne alındığında, kalıcı sırt tüylerinin giderilmesi için bir maliyet karşılaştırmasına yardımcı olacaktır.

Elektroliz ile aylara yayılan bir dizi tedavi seansında yaklaşık yüz saat gerekebilir. Oranlar bazı yerlerde saatte elli dolardan başlayabilirken, diğer bölgelerde saatte yüz yirmi dolara kadar çıkabiliyor. Bu tahminlere dayanan hızlı bir hesaplama, elektroliz kullanan ortalama kalıcı sırt tüy alma prosedürünü beş ila on iki bin dolar arasında bir yere koyar.

Lazer epilasyon, tedavi başına ortalama beş yüz dolara mal olabilir. Beş ila sekiz tedavi arasında bir yerde bir tedavi gerekiyorsa, lazer yöntemini kullanarak kalıcı sırt epilasyon için iki ila yarım bin ila dört bin dolar arasında bir son faturaya bakıyorsunuz.

Yüksek maliyete değer mi?

Diğer epilasyon yöntemleri düşünüldüğünde ve fiyatlandırıldığında, maliyet o kadar yüksek olmayabilir. Ağda, tıraş ve tüy dökücülerin hepsinin oldukça sık, belki de arkadaki ulaşılması zor alanlardan dolayı bir profesyonel tarafından yapılması gerekir. Yirmi ya da otuz yıldan fazla süren işlemlerin ve malzemelerin maliyetini toplayın ve maliyette çok fazla fark olmadığını görebilirsiniz.

Like it? Share it!


seoexpert

About the Author

seoexpert
Joined: February 17th, 2021
Articles Posted: 81

More by this author