Çilingirler İçin Engel Yok

Posted by seoexpert on April 25th, 2021

Bu günlerde, kağıt izleri taklit etmek ve yanlış tarih veya bilgi uydurmak daha kolay ve daha kolay hale geldiğinden, dokümantasyon ve kayıtların anahtar olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden işleri düz tutmak için, soldaki ve sağdaki eyaletler, sahaya dönüp işe koyulmadan önce çilingirlerinden bazı şeyler talep ediyorlar. Bir çilingir bu tür işleri 25 yıl veya daha uzun süredir yapıyor olsa bile, düzenlemeler bir kez değiştiğinde, çilingir olarak çalışmaya devam etmek için onlarla değiştirmek zorunda kalır. Güvenlik konusunda uzmanlaşmış bazı bürolara göre, bir çilingir hem DOJ hem de FBI aracılığıyla sabıka geçmişi kontrolünden geçmeli ve geçmelidir slotenmaker in zoetermeer. Bu, seçtiğiniz çilingir geçerli bir lisansa sahip olduğu sürece, hiçbir çilingir bu arka plan kontrollerini geçmedikçe lisansını alamayacağından, onun bir dolandırıcı veya dolandırıcı olmadığından emin olabileceğiniz anlamına gelir. Bir çilingirin ayrıca parmak izlerini FBI ve DOJ'ye göndermesi gerekir. Bu, suçlu değillerse potansiyel bir olay yerindeki parmak izlerini ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda bulunan baskıların yasanın karşı tarafına geçmeye karar veren belirli bir çilingire ait olduğuna dair bir gösterge olması durumunda onları kayıt altına alır .

Bu ek önlemler birçokları için bir rahatlama olarak gelmelidir. Aslında çilingir şirketlerinden teminat talep edenler sadece müşteriler değil. Bölgede bulunan sahtekar çilingirler sayesinde ruhsat mevzuatı için ısrar eden belli tip çilingirler bulunmaktadır. Bir çilingir ruhsatına sahip olmak zorunda olmasa da, ruhsatsız çalışmak giderek zorlaşıyor. Daha önce eyaletlerde bir dolandırıcı çilingir şirketi akını olduğu belirtilmişti. Buna inanmak zor değil çünkü birileri, uygun dokümantasyon olmadan, birisinin aslında bir çilingir olduğunu kanıtlamak için bilinen bir çilingir olduğunu söylediği için neredeyse imkansız.

Ortalama çilingiriniz için ortaya çıkan tüm yeni güvenliğin yanı sıra, bir çilingirin kendi şirketi altında çalışmadan önce başarması gereken birkaç şey daha var.

Örneğin, bir çilingirin tamamen yasal olarak kabul edilebilmesi için, bir işletme ruhsatı verebilmesi gerekir. Bir işletme ruhsatına sahip olmak, temel olarak vergilerinizin yanı sıra brüt gelirinizin genel bir yüzdesinin bir değerlendirmesine sahip olmaktır. Ayrıca, bir ticari adınız varsa (hizmetlerinizin reklamını yapmayı planlamıyorsanız kaçınılmazdır), o zaman bir DBA almanız da gerekir. DBA, Doing Business As'ın kısaltmasıdır. Bir DBA alarak ticari adınızı kaydettirirsiniz. Bir DBA'ya kaydolmak bir seçenek değilse, o zaman bir çilingir, bir DBA'ya sahip olmakla aynı hedefleri gerçekleştiren ve aynı zamanda iş, vergiler ve politikalar söz konusu olduğunda kendi özel artılarını ve eksilerini sunan bir şirket veya LLC kurabilir. .

Kendi işini kurmayı (veya kurmaya yardım etmeyi) planlayan bir çilingir teklif ediyorsanız, işletme lisansı ve DBA alma adımları sadece bir başlangıçtır. Bu nedenle, gecikme miktarını olabildiğince azaltmak için bu tür şeyleri erkenden yaptırmak en iyisidir. Bir işletmeyi yürütmek, bir çilingir için aslında birinin altında çalışmak kadar büyük bir endişe kaynağı değilse, o zaman eğitimli çilingir henüz kancadan çıkmamıştır. Bir çilingir şirketi kurmanın ve sürdürmenin getirdiği ek zorluklar ve harcamalar nedeniyle, birçok yeni işletme sahibi, çalışanlarından daha önce gerekenden daha yüksek beklentilere sahip olma eğilimindedir. Eskiden, sahada on yıl veya daha uzun süredir çalışan bir çilingir, işe devam etmeleri için olası çırakları getirecekti.

Şimdi bir çilingir okulunun, çok daha yüksek maaşlı bir işi olan biriyle aynı dört yıllık eğitime sahip olması bekleniyor. Çoğu çilingir şirketi, başvuru sahibinin matematik ve mekanik konusunda biraz eğitim almasını gerektirir, bu da daha uzun bir süre okula gitmek veya ekstra kariyer kurslarını ödemek için öğrenci kredilerini dağıtmak anlamına gelir. Son teknolojinin ilerlemesi sayesinde okullaşma sorunu daha da eve götürülüyor. Günümüzde bir çilingir, elektronik güvenliğe sahip olmayı tercih eden birçok müşteriye ayak uydurmak için mühendislik ve bilgisayarlarda güçlü bir kavrayışa sahip olmak zorunda olma ek ikilemiyle karşı karşıyadır. Zaman değişiyor ve bir çilingirin başarılı olması için onların da değişmesi gerekiyor. Bu yılların tecrübesi veya çıraklığı iyi ve güzel, ancak bu günlerde insanlar hem eğitimin hem de kalifikasyonun kanıtlarını görmeyi seviyor.

Like it? Share it!


seoexpert

About the Author

seoexpert
Joined: February 17th, 2021
Articles Posted: 81

More by this author