janusz chabior jest w szpitalu przeszedl powazna operacje

Posted by Latricia on April 28th, 2021

Janusz Chabior to popularny aktor, który przypominał o sobie widzom, biorąc udział w programie "Power Couple" wraz z żoną, Agatą Wątróbską. Jak się okazało, aktor ma problemy ze zdrowiem, przez co wylądował w szpitalu.

Janusz Chabior nie miał ostatnio powodów do narzekania. Dnia 8 sierpnia 2019 r. na jego instagramowym profilu pojawił się wymowny post. 57-letni wówczas aktor poinformował, że przebywa na Sycylii i właśnie się zaręczył. Jego wybranką okazała się młodsza o 18 lat Agata Wątróbska, aktorka związana z Teatrem Dramatycznym. 20 czerwca 2020 r. ich związek został finalnie sformalizowany.

Jak się okazuje, znacznie gorzej wygląda sytuacja zdrowotna Janusza Chabiora. Aktor trafił do szpitala, gdzie został poddany operacji. Co mu dolega? "Super Express" donosi, że chirurg, do którego zgłosił się mąż Wątróbskiej, specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych, wykonuje też operacje przepuklin pachwinowych i inne zabiegi związane z chorobami naczyniowymi.

Chabior zamieścił na Instagramie zdjęcie, gdzie widzimy go leżącego w szpitalnym łożku. Obok aktora siedzi z kolei lekarz chirurg Maciej Grabień. "Panie doktorze Maćku dziękuję. Dziękuję całej ekipie. To, co się zepsuło naprawione. Wracam do gry" - czytamy.


Latricia

About the Author

Latricia
Joined: April 27th, 2021
Articles Posted: 4

Earn HNT Tokens with a Helium Hotspot!
Pre-Order a Helium hotspot and earn HNT tokens that are redeemable for USD. Set it and forget it!
Lolli: Earn Free Bitcoin When You Shop Online!
Lolli is a rewards application that gives you bitcoin for shopping at your favorite online stores.
Fold - Earn free bitcoin when you shop
Earn bitcoin cashback rewards when you shop at top retailers, including Amazon, Uber, Starbucks, Chipotle, and more. Download the app, sync your payment method and start earning bitcoin today!
CryptoTab Browser - Easy way for Bitcoin Mining | CryptoTab Browser
CryptoTab Browser is the world's first web browser with built-in mining features. Familiar Chrome user interface is perfectly combined with extremely fast mining speed. Mine and browse at the same time!
FREE Android & iOS App - Get Paid to Explore!
The COIN app is a revolutionary new app that pays you to explore the world! Download it today and start earning while you are on the go!
Share Your Internet Connection & Get Paid
HoneyGain is compatible for desktop computers, Android and iOS and pays you when you share your internet connection!