Su Perdesi Fiyatları

Posted by Digital_Zone on May 18th, 2021

Teknoloji olarak her geçen gün büyümekte olan bir sistem su perdesi sitemidir. Özel olarak netleştirilmiş bir fiyatı bulunmayan bu sistem yetkili bir ekip tarafından ölçüm ve model belirlendikten sonra bilgilendirilir. Su perdesi fiyatları kapladığı alan ve model olarak farklı fiyatlar aralığında üretilebilir. Mimar ve mühendislerin projelendirme çalışması sonrasında üretim ve kurulumu gerçekleştirilen bir ürün olduğundan kusursuz bir görüntü sağlarlar.

Günümüzde her ürün üzerinde belirli garantiler verildiği gibi su perdesi fiyatıbu garantiyi kapsar. Üretim esasında çalışmasını sağlamak için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar sağlandığı müddetçe 5 yıl garanti kapsamında bulunurlar. Her türlü görsel şölene sebebiyet verebilecek estetiğe sahip su perdelerinin birbirinden farklı modelleri bulunur.

Su Perdesi Modelleri

Ürünler üzerinde farklı teknolojilerin kullanılmasına ve farklı görüntülerin oluşmasını sağlayan su perdesi modellerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Camlı Su Perdesi
 • Paslanmaz Su Perdesi
 • Su Duvarı
 • Baloncuklu Su Duvarı
 • Misinalı Su Perdesi

Sıralamada olduğu gibi su perdesi modellerini sıralamak mümkündür. Fakat su perdesi fiyatlarıkurulum yeri, kullanılacak alan ve boyutuna göre farklılık gösterebilirler. Bu nedenle iletişime geçerek alınan ölçüm sonrası alınacak fiyat bilgisi en doğrusu olacaktır.

Su Perdesi Ürünleri

Çeşitli alanlarda kullanılmakta olan su perdesi ürünleri model olarak da farklılık gösterebilirler. Mimari ve mühendislik harikası olarak da tanımlanabilecek bu teknoloji hesaplanan ve kurulumda gösterilen özen sayesinde ortama ekleyeceği su sesi ile nezih bir ortam yaratma konusunda eşsiz bir üründür. İç mekanlar içinde tasarlama gerçekleştirilebilen bu ürünlerin modelleri ile ilgili su perdesi fiyatları değişim gösterebilir.

Üretim ve kurulumunda yaptırmak isteyeceğiniz yerin mimari yapısı gereği elverişli olup olmadığını uzman ekiplerce kontrolden geçirilmesi gerekir. Netice de hemen üretilerek dilediğiniz yere bırakılabilen bir sistem değildir. Kurulacak alan bir duvarsa eğer duvarın konumu ve ürüne göre uygunluğu göz ardı edilmemelidir. Aynı zamanda su perdesifiyatlarıile ilgili bilgi verilmesi adına birtakım ölçülerin alınması gerekir.

İmalat Yapılan Ürün Grupları

Üretim açısından bakıldığında çok sayıda model ve ürün bulunur. İmalat yapılan ürün gruplarıarasında bulunanlara örnek olarak şöyle bir sıralama uygun olacaktır;

 • Su Perdesi Modelleri
 • Su Duvarı Tasarımları
 • Cam Zemin İçeren Su Perdesi
 • Havuz Korkulukları
 • Dans Eden Fıskiye Modelleri
 • Süs Havuzu projeleri
 • Misina İçerikli Su Perdesi Modelleri
 • Baloncuk İçerikli Su Perdesi modelleri

Model kapsamında ya da su perdesi hizmeti dahilinde yararlanılabilecek olan hizmetlerin bütününe erişim sağlamak mümkündür. Çok sayıda model ve ürün sergilendiğinden Su perdesi Fiyatları değişiklik gösterebilirler.

Su Perdesi Nasıl Yapılır?

İsminin de getirdiği hassasiyet göz önüne alınacak olursa perde den yola çıkılarak özel bir işçilik sonrasında ortaya çıkabilecek bir ürün olduğunu anlamak mümkündür. Öncelik olarak uzman bir ekip ile ölçüm ve kurulum alanı hakkında keşif gerçekleştirilmesi gerekir. Su perdesi randıman alımı konusunda mühendis kontrolünden geçirilerek kurulması gereken bir üründür. Yapılandırılacak alan ve üretilecek boyut belirlendiğinde yapılacak su perdesi fiyatları belirlenir.

Alan, model ve boyut belirlendikten sonra ürün materyallerine karar verilerek üretim aşamasına geçilir. Hazırlanacak su perdesi döngüsü için alt kısma konulması gereken tank oluşturularak işe başlanır. Üretim için gereken malzemelerin boyutları kesilerek hazırlanma aşaması başlar CNC kullanılarak üretilen su perdesi projesi demonte parçalar haline getirilerek işlem tamamlanır. Son adım olarak kurulum gerçekleştirilir. Proje sahibi olarak su perdesi nasıl yapılır ile ilgili aklınızda soru oluşur ya da su perdesi fiyatları hakkında genel bir bilgi almak isterseniz üzerinden bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

 

Like it? Share it!


Digital_Zone

About the Author

Digital_Zone
Joined: November 10th, 2020
Articles Posted: 547

More by this author