MUTFAK VE BANYOLARINIZI TEZGAHLARINIZLA BİRLİKTE YENİLEYİN

Posted by gozubuyuk on September 17th, 2016

Deforme olmuş mutfak tezgahları, banyo ve lavabolarınızda bütçenize uygun modern ve kullanışlı bir görünüm elde edebilirisiniz. Akrilik tezgah uygulamaları mutfak ve banyolarınızdaki görüntü ve estetik açısından hızlı, kolay ve etkin bir çözümdür. Akrilik malzeme ile deforme olmuş mutfak ve banyo elemanları olan tezgahlarınıza ve lavabolarınıza apayrı bir görüntü kazandırabilirsiniz. Eğer bu konuda tereddütleriniz varsa bunu bir kez daha düşünün ve hemen ardından vakit kaybetmeden ilk hafta sonunda bu büyük değişikliği evinizde başlatın. Oldukça revaçta olan, beğenilen renk seçenekleriyle evinize yepyeni bir hareketlilik katacağından emin olabilirsiniz.

Akrilik tezgah kesinlikle bireysel anlamda usta ellerde uygulanabilir. Uygulama rahatlığı açısında kullanıcıya bu imkanı sunar. Fakat bu konuda gerçekten yeterli bilgi birikimine sahip değilseniz profesyonel bir uygulayıcı ile anlaşarak ve daha önce yaptığı işleri de size referans sunarak kısa zamanda daha sağlıklı bir değişikliğe gidebilirsiniz. Eğer standart ebatlarda ve renklerde bir tezgah çalışmanız olacaksa oldukça uygun fiyatlara bu çalışmaları partnerlerimiz aracığıyla size getirebiliriz. Dilerseniz akrilik dünyasının sayısız renk çeşitliliğini evinizin her alanına taşıyabiliriz. Şunu belirtmeliyiz ki bu konuda uygulama metotlarına ve profesyonel işçilik sanatına en az malzeme kalitesi kadar görev düşmektedir. Bunu yanında dekorasyonunuza uygun bir şekilde arzu ettiğiniz renklerde ve laminatın doğallığıyla birlikte yaşam alanınızda laminat tezgahlarımızla da tam bir bütünlük içerisinde hizmet verebiliriz. Tabi ki bu konuda ASD Laminat kullanmanızı önereceğiz.

Peki ya bu işlemler ne kadar sürenizi alır ? Zannettiğinizden daha hızlı ve kolay olacaktır. Standart ölçülerde bir tezgah montajı için ortalama 3 saatten az bir zamana ihtiyacınız olacak.

Sizlere ilham verici renklere sahip akrilik tezgahlarımız hakkında nem dayanımı, zehirli gaz salınımı olmayan ve su/ısı gibi etkenlere son derece dayanıklı bir ürün sunuyoruz. Bunun yanında üst düzey imalat ve uygulama kalitesi için ihtiyacınız olan orijinal yan ürünlerin teminini sağlıyoruz. Bunun dışında eğer uygulamacıysanız gerekli eğitimi bu konuda en iyi şekilde almanızı sağlayabiliriz.

Akrilik panellerde iki çeşit malzeme tedariği yapmaktayız. Dayanımı yüksek yüzey teknolojisi ile üretilen ürünlerimizden %100 akrilik olarak tabir edilen ve LG Akrilik Panel Distribütörlüğünü üstlendiğimiz ve kesinlikle plastik alaşımın dahil edilmediği LG Akrilik Panel üretimin LG Hausys markasıdır. İçerisinde yanmayı önleyici bileşenleri ve büyük oranda doğal reçine ana maddesiyle sizlere her koşulda hizmet sunabilecek kapasiteye sahip ana ürünümüzdür. Zengin renk seçenekleriyle hayatınıza hareket getirmek için sizlere sunduğumuz ülke geneline de yayılmış en çok tercih edilen akrilik markasıdır.

Tedariğini üstlendiğimiz ParsStone isimli polyester akrilik malzememiz ise yine yüksek yüzey kalitesiyle benzerlerinden çok önde ve sizlerin ihtiyaçlarınıza alternatif olarak sunduğumuz akrilik ürünümüzdür.

Ürünlerimizde profesyonel uygulamacı desteği ile sizlere son ürün hizmetini  vermekten mutluluk duyuyoruz.

Daha fazla bilgi için:- corian tezgah

Link To Directory
Top Searches - Trending Searches - New Articles - Top Articles - Trending Articles - Featured Articles - Top Members

Copyright 2020 Uberant.com
709,182 total articles and counting.