Ankara Anlaşması Vizesi Uzatma Başvuruları

Posted by Ahmet on June 8th, 2017

İngiltere Vize Uzatma

Bir yıllık Ankara Anlaşması Vizesini almış olan müşterilerimizin üç yıllık uzatma başvurularını yapıyoruz. Bu başvurunun başarıyla sonuçlanması için bir yıl boyunca yapılması ve yapılmaması gerekenler ve derlenecek belgeler konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de işinizi kurduktan bir yıl sonra bu defa üç yıllık bir oturum almak için yeniden başvuru yapmalısınız. Bu başvuru Ankara Anlaşması çerçevesinde yapılan ikinci ve son başvurunuz olacak. Bu başvuruyu başarıyla yapmanız, vatandaşlığa giden yoldaki son büyük engel bu olması sebebiyle önemlidir. Üç yıllık oturum başvurusu, ilk başvurunuzdan farklı olarak ECAA Vizesini aldıktan sonraki bir yıl içinde yaptıklarınızı belgelemeniz gereken bir başvurudur. Yani İngiltere dışındaki geçmişinizin değil, İngiltere’deki bir yıllık geçmişinizin tartılacağı bir başvurudan bahsediyoruz.

Vize Uzatma İşlemi İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Üç yıllık uzatma vizesini almak eğer bu bir yıl içinde önemli bir hata yapmadıysanız zor olmayacaktır. Hatadan kasıt, evrakta sahtecilik, eksik vergi bildirimi, köklü bir iş planı değişikliği gibi şeyler. Vatandas.UK olarak müşterilerimizi kendi başlarına bırakmamamız da bu sebepten. Yapılmış bir hatayı telafi etmek için sarf edeceğiniz emek ve paranın çok daha azıyla bu hatayı yapmanıza engel olabiliyoruz.
Bunun için doğru bir hukuk bürosuyla, işinin ehli bir muhasebeciyle ve gerekiyorsa mali müşavirle çalışmanızı salık veriyoruz. Bunları siz bulamazsanız, biz bulup aracılık yapıyoruz. Üç yıllık oturum başvurusu için gerekli olacak bütün evrakları bu bir yıl boyunca derlemenizde rehberlik yapıyoruz. Kısacası, balık vermiyoruz, balık tutmasını öğretiyoruz. Gelin Vatandas.UK’a başınız ağrımadan İngiltere vatandaşlığına giden yolu birlikte kat edelim.

Like it? Share it!


Ahmet

About the Author

Ahmet
Joined: May 2nd, 2017
Articles Posted: 20

More by this author