Te kieszenie powietrzne naturalnie się zgina podczas

Posted by timothy jones on October 24th, 2017

Podeszwa z materiału Nike Air Zoom Streak LT 3 jest trwała, ponieważ http://www.sklepbutyrun.com/air-max-2017-c-119_146.html wykorzystuje wafelową brandzelkę, która zapewnia imponującą trakcję, utrzymując pionków zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach. Ten kauczuk węglowy zapewnia również dodatkową amortyzację.

Strategicznie zlokalizowana w podeszwie środkowej obuwia Cushlon LT. Jest to trwała pianka przedłużona w całej podeszwie, która zapewnia miękkie i miękkie amortyzację. Trzpień TPU w połowie podgrupy zapewnia żywą odpowiedź i ulepszone przejście od pięty do stóp. Wykorzystuje również znaczny Air Zoom, który składa się z dyskretnych, podgrzewanych kieszeni powietrznych. Te kieszenie powietrzne naturalnie się zgina podczas jazdy, co zapewnia lepsze dopasowanie amortyzujące.

Górna część Nike Air Zoom Streak LT 3 wykorzystuje lekką konstrukcję siatki, która zapewnia maksymalny komfort i oddychalność. Dodana łukowa taśma otacza i bezpiecznie trzyma piętę w miejscu. Górna została zaprojektowana, aby zapewnić elastyczność bez dodawania masy.

Wielu biegaczy neutralnych lubi Nike Zoom All Out Low i jak to działa na drodze. Z zadowoleniem przyjęli komfortową i wizualnie wielką siłę, a także wyściełaną podeszwę środkową i podeszwę trakcyjną. Było kilka skarg, ale pozytywne uwagi były dominujące w tym biegu.

Like it? Share it!


timothy jones

About the Author

timothy jones
Joined: March 9th, 2017
Articles Posted: 92

More by this author