Konkretny Excellent może zainteresować biegaczy

Posted by timothy jones on November 9th, 2017

Poszczególne doskonałe po prostu zawierają garść skromnych wad. Pierwszym z nich jest szczególny kombinezon pudełkowy, który może być trudny w przypadku www.sklepbutyrun.com/mexico-66-c-50_60.html biegaczy wraz z filtrem lub mniejszymi palcami rąk. Kolejnym problemem będzie to, że końcówki podeszwy nie będą dobrze chwytać redukcji podłóg, podobnie jak kamyczki, piargi, a także zagęszczony chwyt śnieżny zwykle nie stanowi problemu. Wreszcie, chociaż lekkość z butem zwykle sprawia, że ​​obrót jest łatwiejszy niż myślisz, ten szczególny spadek nie pomaga mu być mniej skutecznym. Joggery, które są wykorzystywane do jeszcze bardziej nieprzyjaznego programu, mogą w efekcie uzyskać Excellent, który staje się drobnym niedoborem z dużą prędkością.

Konkretny Excellent może zainteresować biegaczy wraz z rozległymi palcami, którzy chcieliby, aby każdy but dostosowany był do codziennej edukacji o wielu różnych powierzchniach. Co więcej, może zainteresować lojalistów marki Altra, którzy chcieliby, aby jedno dotyczyło lekkiej edukacji, a może wyścigu. Biegacze zorientowani na wydajność muszą po prostu nie mieć problemów podczas korzystania z usługi Excellent w zakresie edukacji międzynarodowej i ultramaraton.

Szczególnie Doskonały kilka. 0 będzie wygodne w porównaniu z dużą ilością butów lub butów wewnątrz 8-9 uncji macierzy. Górna część elementów jest zwykle gładka i zgodna, podobnie jak pianka z pamięcią podeszwy wspiera je, nie będąc twardym. Gdy coś w ogóle, konkretny wysoki obcas puli zapewnia dotyk zbyt znacznego wsparcia. Chociaż może się to stać właściwsze w bardziej solidnym bagażniku, który zapewnia jeszcze lepszą podróż, tak naprawdę jest to mniejsza ilość, aby uzyskać bagażnik, w którym znajdzie się poniżej 9 uncji.

Podobny do nie spadających butów lub butów, szczególnie doskonałe bitwy wraz z obrotem. Jest to w zasadzie wynikiem jakiegokolwiek obcasa, który jest niższy dla gleby. Hook rocker report, jak również lekka pomoc tłuszczowa, jednak nie będzie to miało znaczenia, ponieważ szybka jest o wiele więcej w nieprzyjaznym, opracowanym programie.

Like it? Share it!


timothy jones

About the Author

timothy jones
Joined: March 9th, 2017
Articles Posted: 92

More by this author