puhkekeskus

Posted by rakeshseo on December 3rd, 2018

Raudsilla puhkekeskus - korralda meeldejääv üritus

Puhkekeskus on enne linna ja riigi elanike peateemat käituda juba pikka aega kui kevadpühi ja suve lähenemine. See on ideaalne võimalus loodusega kohtuda. OKC pakub palju vabaõhu puhkealaseid eesmärke inimestele ja peredele, kes hanguvad.

Hinda päikest ja varju Earlywine Stop'is. See on täiuslik eesmärk piknikule, golfile, tennisele, jalgpallile ja pehmeleile. Earlywine Stop'is on iga nende mängude jaoks suurepärased kontorid. Teil oleks võinud tunda lõbusaid kõrvalekaldeid või tõsta oma võimekust. Näiteks harjutused, näiteks jooksmine ja jalutuskäigud võivad samuti olla rõõmsad puhkekeskuse ühe ja poole miili rajal. Juhul, kui teie mõtteid esiplaanil on lihtne arveldamine, võite saada suurepärase edela suuskumuse, hindame oma perega väljasõitu või oma lastele mänguväljakul mängimist.

Bricktowni veeteade pakub lõbusat elu meeldejäävas põnevuspiirkonnas. San Antonio veeteedel kõnniteel vabalt näidatud võite jalutada läbi linna läbiviidava kunstliku kraavi pankade. Köögis paiknevad söögikohad ja poed ning inimestele ei ole paremat kohta. Üks jõupingutusi, mida võite proovida, on läbi kanali veetakso, mis on üks Puhkekeskus kindlast ettevõttest. See pakub uskumatut meetodit lõõgastumiseks ja lisaks sellele ühendab piirkonna peamised eesmärgid, sealhulgas AT & T Bricktown Ballpark.

Muu Oklahoma linna lõbustuspark keskendub Martin Stopi looduskeskusesse. Reklaamitud harjutused on ronimine läbi metsamaa ja mõnede olenditega kohtumine. Puhkekeskuse jalutuskäik pakub ainulaadset lõõgastust. Oklahoma Cityi rohelised pakuvad sulle võimalust oma kõrvalekaldeid parandada ja võimaldavad teil vabaneda.

Need ja paljud muud puhkealad keskenduvad Puhkekeskus , pakkudes vaid puhkust, mida te vajate linnast ja ebasobivast. Oklahoma Cityi siseaiad korraldavad külastusi kõigile neile suurepärasetele lõbustusfokumentidele.

08.-10. juunil toimub Raudsilla puhkekeskuses Bushcraft Festival Estland. Bushcraft Festival põhineb rahvusvahelisel formaadil, mis on levinud üle kogu maailma. See on loodustegevuste, ajaloolise käsitöö ja pärandkultuuri festival, mille peasuund on võimalikult laia ringi teemaliste koolituste pakkumine huvitatutele samas ajas ja ruumis. Festivali eesmärk on tutvustada ja edendada looduslähedast eluviisi ning kaduma hakkavaid kaugeid teadmisi-oskusi. Need on ka kohtumispäevad inimestele, kel ühised huvid, elamise viis ning ilmakäsitlus. Siin olemist naudivad nii osalejad kui ka läbiviijad..

Bushcraft Festival Estland is hoing to be held in Raudsilla’s Hiking Center on 08th – 10th of June. Bushcraft Festival follows the format of similar festivals worldwide. It is a festival of wilderness activities, historical handicraft and cultural heritage, aiming to offer a wide variety of workshops throughout the three action-packed festival days. We have set out to introduce and promote living in unison with nature and to perpetuate the fleeting wisdom and skills of our ancestors..

View more: www.bushcraftfestival.ee/en

Like it? Share it!


rakeshseo

About the Author

rakeshseo
Joined: December 3rd, 2018
Articles Posted: 87

More by this author