En Güzel Hikayeler

Posted by savas on August 2nd, 2019

Hikaye okumayı seviyor iseniz ya da çocuklarınızla hikaye okumak gibi bir alışkanlığınız bulunuyor ise, site içeriğinde yer alan popüler tüm hikaye seçeneklerinden, en güzel hikayeler bölümünden faydalanabilirsiniz. Site içeriğinde yer alan hikaye türleri farklı konu başlıklarından meydana gelmekte olup, birbirinden değerli hikaye seçenekleri, sesli ve yazılı olarak, aynı zamanda görsel destekli bir şekilde hikaye sevenlerinin karşısına çıkarılmaktadır. Hikayeler oku başlığında, gerçek hikayeler, edebi hikayeler, çocuk hikayeleri, başarı hikayeleri, aşk hikayeleri, Karagöz Hacivat masalları, korku hikayeleri, tarih hikayeleri, Türk hikayeleri gibi ana başlıklar üzerinde farklı konulara yönelik olarak, birbirinden değerli seçenekler üzerinden bu ihtiyacınızı gidermeniz ya da çocuklarınızın karşısına çıkarmanız, öğrenerek vakit geçirmelerini sağlamanız mümkündür. Bütün hikaye seçenekleri aynı zamanda resimli hikayeler özelliği ile de desteklenmekte olup, görsel açıdan da öğrenme becerilerine katkı sağlayan paylaşımlardan meydana gelmektedir. Site içeriğinde yer alan hikaye oku özelliği sayesinde, her gün veya her an dilediğiniz zaman siteyi açabilir, sesli ya da okuma yöntemini kullanmak suretiyle, istediğiniz konu başlığı üzerinden çocuklarınız ile birlikte ya da bireysel olarak kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Sitemiz ayrıca sizlere, hikaye nedir? Hikaye türleri nelerdir? Hikaye örnekleri veya hikaye kitapları hakkında da bilgi paylaşımını yapmaktadır. Bu sayede, konu hakkında her türlü bilgiye ulaşmanız, ilginizi çekecek başlıklar üzerinden vaktinizi değerlendirmeniz mümkün hale getirilmiştir.

Sesli Hikayeler

Sizlere sunulan hizmet içerisinde yalnızca görsel destekli anlatımlar bulunmamakta olup, aynı zamanda sesli hikaye örneklerinin de yer aldığı bir paylaşımdan, bir web sayfasından bahsedilmektedir. Hikaye oku özelliğinin yanına eklenen sesli hikaye tanıtımları ile birlikte, aynı zamanda ilgi duyacağınız ya da daha önceden duyduğunuz herhangi bir masalı da masal dinle özelliği sayesinde, sesli olarak dinlemeniz mümkün hale getirilmiştir. Konu yönünden de herhangi bir ayrım yapılmamış olup, tüm seçeneklerde sesli uygulama özelliğinin, yani anlatımın bulunduğunu görebilirsiniz. Paylaşıma sunulan seçeneklerde popüler olan çocuk kitapları paylaşımları da yer almakta olup, bu sayede nesilden nesile aktarılan herhangi bir hikaye seçeneğini dinleme imkanı, size ve çocuklarınıza sunulmaktadır.

En Popüler Masallar

Yalnızca resimli hikayeler ya da benzer hikaye başlıklarında değil, aynı zamanda masal oku özelliği sayesinde en popüler masallar üzerinden de paylaşımları incelemeniz ve anlatılan masalları görsel olarak ya da sesli olarak dinlemeniz mümkün hale getirilmiştir. Masal dinle özelliği, anlatılan masal paylaşımlarının içerisindeki yerini almış olup, sadece ekran başına geçmeniz, ilgi duyduğunuz bir seçeneği işaretlemeniz, masal oku bölümü üzerinden ya da hikaye oku bölümü üzerinden hareket ederek, ekranlara paylaşılan masalı sesli olarak yansıtmanız mümkündür. Bu uygulama hem sizlerin değerli vaktinin alınmamasına, hem de bilgisayar ekranına sürekli bakmaktansa, sesli olarak masalların aktarılmasına imkan sağlamaktadır.

Paylaşılan Hikayeler Masallar

Site içeriğine baktığınızda, hikayeler hakkında, masallar hakkında her türlü bilgiye ulaşabilir, hikaye nedir? Sorusunun cevabını verebilir, masal oku özelliğini kullanabilir, hikayeler oku ile paylaşılan tüm hikayelerin içerisinde dilediğiniz seçimi yapabilir ve okuma alışkanlığını kazanabilir ya da geliştirebilirsiniz. Aynı uygulamayı çocuklarınız üzerinde de gerçekleştirmeniz mümkün olmak ile birlikte, verilen hikaye örnekleri sayesinde, çocuklarınıza okuma alışkanlığını kazandırabilir, zararlı içeriklerde dolaşmak yerine, eğitici, öğretici, dinlendirici vakit geçirme özelliğini ve okuma alışkanlığını çocuklara kazandırabilirsiniz. Ayrıca burada paylaşılan tüm seçenekler, sizlere veya çocuklarınıza hikayenin anlamını öğretebilir. Hikaye nasıl yazılır? Sorusunun cevabını verebilir ve bu sayede, zihin gelişimine pozitif katkı yaratabilirsiniz. Özellik ile başarı hikayeleri ve çocuk hikayeleri konusunda yapılan paylaşımlar, sitenin en ilgi çekici ve en popüler bölümünü meydana getirmekte olup, sesli, görsel, yazılı olarak sizlerin karşısına çıkarılan bu örnekler ile hikaye nasıl yazılır? Sorusunun da cevabı verilmekte ve çocukların karşısına görsel olarak çıkarılabilmektedir. İstediğiniz an siteye giriş yapabilir, istediğiniz an site sayfaları arasında dolanabilir, günün herhangi bir saatinde ya da gece saatlerinde, uyku saatinden önce, dinlenme saatlerinde açacağınız bilgisayar ekranları sayesinde, en güzel hikayeler içerisinden sesli olarak ya da yazılı olarak çocuklarınızın tüm hikaye seçenekleri üzerinde inceleme yapmasını, okuma alışkanlığı kazanmasını, kaliteli vakit geçirmesini ya da dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Sadece adres üzerinden ana sayfayı açmak, hikaye seçenekleriyle masal okuma siteleri seçeneklerine bakmak ve ilgi duyulan, beğenilen bir bölümden başlamak, hikayeler oku alışkanlığının kazanılmasına, vaktin değerlendirilmesine ve sağlıklı bir şekilde dinlenme imkanının yaratılmasına katkı sağlamaktadır.

Like it? Share it!


savas

About the Author

savas
Joined: July 26th, 2019
Articles Posted: 3

More by this author