parking lotnisko warszawa

Posted by Jack Johnson on January 30th, 2020

parking lotnisko warszawa

Stopping Lotnisko Warszawa Okęcie

Witamy na stronie Parkingu lotnisko zlokalizowanego niedaleko warszawskiego Okęcia. Naszym Klientom oferujemy nie tylko opiekę nad samochodem na czas wyjazdu, lager również możliwość rezerwacji noclegu w hoteliku przy parkingu. To doskonałe rozwiazanie dla osób poszukujących parkingu z noclegiem w okolicy lotniska Warszawa Okęcie.

Move z I na lotnisko

W cenie parkingu zawieziemy Państwa naszym busem na lotnisko oraz przywieziemy z lotniska do nas na stopping.

KAŻDY NASTĘPNY DZIEŃ DO 31 DNI 5,- PLN Po 31 dniach ceny są naliczane tak jak od pierwszego dnia.POWYŻSZE CENY DOTYCZĄ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ZA SAMOCHODY TYPU BUS DOLICZMY half OBOWIĄZUJĄ CENY W/G CENNIKA NA DZIEŃ WSTAWIENIA SAMOCHODU.

Bezpieczeństwo

Stopping Okęcie to miejsce bezpieczne. Gwarantuje to cały zestaw zabezpieczeń oraz stosownych umów. Posiadamy całodobowy checking oraz dozór przez obsługę parkingu, pełne oświetlenie obiekyu oraz solidne ogrodzenie. Parkin Lotnisko Warszawa joke również ubezpieczony w PZU, co daje gwarancję, że samochód pozostawiają Państwo w dobrych rękach.

Hotelik przy parkingu

To, co nas wyróżnia to możliwość rezerwacji noclegu w hoteliku tuż przy parkingu. Joke to świetne rozwiązanie dla osób spoza Warszawy, które mogą przed odlotem (lub po przylocie) wypocząć zanim udadzą się w dalszą podróż. Korzystając zarówno z Parkingu Okęcie, jak również z Hoteliku, mogą Państwo liczyć na move z lotniska free.

Obiekt chroniony

Stopping Lotnisko to obiekt w pełni monitorowany. Zarówno przez zewnętrzną firmę (korzystamy z usług Solid Security), jak również przez pracowników obiektu. Państwa samochód joke w pełni bezpieczny podczas Państwa nieobecności.

Stopping komfortowy

Dla klientów Parkingu Okęcie przygotowaliśmy w pełni wyposażony I przytulny hotelik. Z możliwością rezerwacji pokoju w wersji z lub bez śniadania. Dodatkowo oferujemy move z I na lotnisko w cenie rezerwacji.

Atrakcyjne ceny

Stopping Okęcie to znacznie tańsze rozwiązanie w porównaniu do pozostawienia auta bezpośrednio na placu przy Okęciu. Dodatkowo oferujemy zniższki przy pozostawieniu auta na dłużej niż 14 dni (dodatkowe 5PLN za każdy kolejny dzień).

     visit at: - www.parking-lotnisko39.pl

Like it? Share it!


 Jack Johnson

About the Author

Jack Johnson
Joined: November 18th, 2019
Articles Posted: 35

More by this author